SUPER MJALTAT “MEDINA”

100% natyrale
100% organike
100% bio

Mjaltat e brendit “Medina” mund ti gjeni në faqen tonë. Në fotot e albumit i kemi publikuar ato së bashku me përshkrimin dhe cilësitëe tyre e edhe çmimet, klikoni në foto shikoni cila ju nevoitet dhe bëjeni porosinë në inbox, e ne ua dërgojmë në adresën tuaj.

Mjaltë STERILOSTOP 2 teglla(vazo):
Mjaltë për shtim peshë:
Mjaltë për dobësim:
Mjaltë për sherim të BRONHITISIT:

çfar po pret !!! porosit menjëher dhe shijoje cilësinë.

Ju mirëpresim.
Ju bëftë mirë.

Porosit në SEND MESSAGE apo numrat : +37745810492 (Viber) , +381631523152 (Viber), +41788897081 (viber)

 

Check Also

MJALTI NUK PRISHET KURRË?

PSE MJALTI NUK PRISHET KURRË? “Zoti yt i dha instikt bletës: Ndërto shtëpi nëpër male (kod…