Para pak minutash ka ndodhur një aksident me fatalitet në qendër të Gjilanit, ku u përfshinë një kamion dhe dhjetëra vetura.

Në këtë aksident ka mbetur i vdekur një person dhe janë lënduar dhjetëra të tjerë.

Më poshtë video ekskluzive e aksidentit zinxhiror.

Pamje nga tragjedia sot në Gjilan

Gepostet von Rtv Aldi am Donnerstag, 7. März 2019

/klankosova.tv

Check Also

NËSE LARGOHET USHTRIA AMERIKANE NGA BONDSTEEL, VJEN USHTRIA TURKE!?

A po ndodhë parashikimi i gazetarit amerikan David Philips, i cili në vitin 2015 kishte bo…