Një i ri 23-vjeçar ka humbur jetën të premten rreth orës 10.00, në rrugën “Meto Bajraktari” në Prishtinë, pasi që ka rënë nga një ndërtesë, konfirmoi Florije Ahmeti zëdhënëse e policisë së Kosovës, transmeton gazetajnk.

Ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e të riut në vend të ngjarjes.

Sipas Florije Ahmetit, vdekja e të riut është duke u hetuar dhe dëshmitarët e rastit janë duke u marrë në pyetje për të kuptuar më mirë shkaqet e kësaj ndodhie, rreth së cilës policia nuk ka më shumë informata.

Check Also

Ne QSUT ndodhet shtruar dhe ne nevoje urgjente per gjak vellai yne Destan Allushi

Thirrje Te nderuar miq! Ne QSUT ndodhet shtruar dhe ne nevoje urgjente per gjak vellai yne…