kqyri

Hoxhë Shefqet Krasniqi, mbrëmë në emisionin “Rruga e ndriçuar” ka folur lidhur me ligjëratën e hoxhë Irfan Salihut, transmeton Indeksonline.

“Personi i parë që ka reaguar lidhur me ligjëratën e hoxhë Irfanit, është ministresha e cila kurrë asgjë s’ka bërë për ministrinë e vet. Hiç hiç kurrë” është shprehur Krasniqi, duke iu referuar reagimit të ministres së Integrimeve Evropiane, Vlora Çitakut.

“Edhe 1 muj bëhet liberalizimi i vizave edhe 2 muj edhe 1 vjet. Jo zonjë liberalizimi i vizave për ty ndoshta është bërë por për ne jo” është shprehur ai.

“Zojë më mirë këqyri punët e tua” i është drejtuar Krasniqi ministres Çitaku. Ndërsa sa i përket reagimit të djeshëm të tri deputeteve, Alma Lama, Teuta Sahatqija dhe Blerta Deliu, Krasniqi, siç raporton infoglobi, është shprehur se ishin këto deputete ato që 2 vite më parë “na e nxinë Bajramin”.

“Ju me dorën tuaj votuat kundër mbulesave, na e keni nxirë Bajramin. Mos mendoni se ne harrojmë, Jo jo zonja nuk harrojmë” është shprehur ai.

Check Also

Ne QSUT ndodhet shtruar dhe ne nevoje urgjente per gjak vellai yne Destan Allushi

Thirrje Te nderuar miq! Ne QSUT ndodhet shtruar dhe ne nevoje urgjente per gjak vellai yne…