Aplikimet për Bursat e Turqisë vazhdojnë. Apliko tani!

Check Also

Halil Kastratit i bëhet ftesë për kyqjen në partitë politike , ja cka thotë ai

Të nderuar qytetarë, ditëve të fundit jam kontaktuar nga shumë gazetarë si dhe kam pranuar…